Notepad++ Portable

Taşınabilir Metin Editörü
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.9 MB
  • Version 6.2
  • Dil Türkçe
  • Firma PortableApps & Notepad Team
Notepad++ Portable yazılımı birçok programlama dilini destekleyen ve Windows işletim sistemi altında çalışan, ücretsiz, açık kaynak kodlu bir metin editörüdür.
Notepad++ Portable yazılımı birçok programlama dilini destekleyen ve Windows işletim sistemi altında çalışan, ücretsiz, açık kaynak kodlu bir metin editörüdür. Ayrıca bilindik Notepad++ yazılımının taşınabilir sürümüdür.

Yazılım Windows işletim sisteminde bulunan klasik not defteri yerine kullanabileceğiniz alternatif ve işlevsel bir yazı düzenleyecisi olmasının yanında not defteri uygulaması olarak da kullanabilirsiniz. Program ile sözdizimi hatalarını bulabilir, metinleri vurgulayabilir ve renklendirebilirsiniz. Bunun yanında C, C++, Java, Xml, Html, Php, Javascript, Asp, Sql ve daha birçok programlama dilini desteklemektedir.

Notepad++ Portable' da ayrıca WYSIWYG özelliği vardır. Yani renkli bir çıktı almak istiyor iseniz renklendirme yapabilir ve renkli çıktınızı yazıcınızdan alabilirsiniz. Türkçe dil desteği olmak üzere çoklu dil desteği sayesinde dilediğiniz dili seçerek kullanabilirsiniz. Aynı anda birden fazla belge üzerinde çalışabilir, gelişmiş arama modülü sayesinde belgelerin içerisinde kolayca arama yapabilirsiniz. Bütün bunların yanında daha birçok özelliği yazılımı kullanarak keşfedebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Notepad++ Portable indir